به کانال تلگرام ما بپیوندید
@Codenvis

کدنویس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس
اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex

اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری Perfex CRM

سلام به همراهان و اسکریپت بازهای سایت کدنویس 😀 ، میخواهیم با معروفترین و بهترین اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری بعنی اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex آشنا بشیم و میخوام که از ویژگی‌های این اسکریپت براتون تعریف کنم.

اصطلاحا به مدیریت ارتباط با مشتری ، CRM هم میگویند که ما در این مطلب همان مدیریت ارتباط با مشتری میگوییم اما شما اطلاع داشته باشید که به اینجور سیستم‌ها CRM میگویند.

perfex نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری کاملی است که برای تقریبا هر شرکتی یا فری لنسر و … مناسب هستش. perfex با طراحی زیبا و مدرنی که دارد می تواند به شما کمک کند که به مشتریان خود حرفه ای تر رسیدگی کنید و همزمان به بهبود عملکرد کسب و کارتان کمک کنید.

این اسکریپت موفق به فروش بیش از ۳۰۰۰ عدد شده و در نوع خودش از پرفروش‌ترین اسکریپت‌های موجود هستش که به شما این اطمینان خاطر رو میده با استفاده از این اسکریپت حتما کسب و کار موفقی راه اندازی میکنید.

3000 هزار فروش perfex
3000 هزار فروش perfex
 • مدیریت مشتریان یکی از مهمترین کار ها برای یک کسب و کار موفق هستش که perfex به چند راه شما را کمک میکند
 • مدیریت و صدور فاکتور پروژه با ویژگی مدیریت قدرتمند پروژه
 • پیوند و سازماندهی وظایف به بسیاری از پروژه‌های perfex
 • ظاهری زیبا و ساخت حرفه‌ای فاکتور و ارزیابی‌ها
 • سیستم پشتیبانی قدرتمند با قابلیت صدور بلیط به صورت خودکار
 • پیگیری زمان مصرف شده در انجام وظایف و فروش به مشتریان و همچنین شما میتوانید برای انجام هر وظیفه چند کارمند را تعیین کنید و برای آن‌ها زمان از پیش تعیین شده بگذارید
 • حتی اگه کارکنان عضو تیم انجام پروژه نبودند ، آنها را به عنوان پیگیرهای پروژه اضافه کنید. این افراد بدون اینکه دسترسی به پروژه داشته باشند میتوانند اون رو دنبال کنند.
 • پیشنهادات خوب برای مدیران و مشتریان خود ایجاد کنید و فروش خود را افزایش دهید
 • قابلیت بررسی مخارج پروژه و صدور خودکار صورت حساب و فاکتور به مشتری
 • به کمک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری میتوانید مشتریان خود را بهتر بشناسید
 • از طریق نظرسنجی از مشتریان مقدار رضایت آنها را دریافت کنید و راه‌های رضایت مشتری برای حفظ کردن آن را انجام دهید
 • از ویژگی پیگیری اهداف برای افزایش فروش و رضایتمندی مشتری استفاده کنید
 • اعلان‌هایی برای کارمندان و مشتریان خود ایجاد کنید
 • فیلدهای دلخواه میتوانند اطلاعات اضافی برای مشتریان،مدیران و غیره ذخیره کنند
 • دریافت پرداختی‌ها از پی پال و ارز های مختلف!
 • دارای تعداد زیادی گزینه‌های قابل تنظیم
 • با ویژگی قدرتمند استایل دهی به قالب ، استایل اسکریپت سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان را نسبت به سبک کسب و کار خود تغییر دهید
 • دارای پوشه رسانه جداگانه برای سازماندهی فایل‌های بارگذاری شده توسط افرادی که از کارکنان مدیریت نیستند و میخواهند با سیستم کار کنند
 • دارای تقویم زیبا برای هر کارمند
 • پیگیری گزارش‌ها ، یادداشت‌ها ، فایل‌ها و بسیاری ویژگی دیگر
 • CRM ها باید روی مشتریان تمرکز کنند و perfex با سیستم پشتیبانی قدرتمندی که داره به شما در راه رفع مشکلات ، با سیستم نوبت دهی و ویژگی یادآوری مشتریان کمک میکند.
 • یادآوری های خود را به دیگران اطلاع دهید ، با یک کلیک میتوانید با ارسال ایمیل یا ارسال اعلان در داخل برنامه ، به یک یا چند کارمند خود اطلاع دهید.

اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex دارای ویژگی‌های زیادی هست که سعی میکنیم بیشتر اون رو در اینجا بنویسیم تا شما کاربران عزیز کدنویس با
اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex بیشتر آشنا بشوید.

ویژگی‌های اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری Perfex

پروژه های perfex
پروژه های perfex

پروژه ها

مدیریت پروژه‌ها و و پیگیری زمان مصرف شده هر عضو کارکن برای هر پروژه. محاسبه مخارج پروژه و صدور سریع فاکتور و صورت حساب برای مشتری. نمایش نمودار حرفه‌ای برای هر پروژه و کارکنان.

فاکتورهای perfex
فاکتورهای perfex

فاکتور ها

اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex به شما اجازه میده که فاکتورها ، آیتم‌ها و گزارشات خود را مشاهده کنید. اضافه کردن ارزهای جدید و صدور فاکتور با مالیات‌های مختلف.

ارزیابی و برآورد perfex
ارزیابی و برآورد perfex

ارزیابی و براورد

در یک دقیقه ارزیابی و براورد کنید و برای مشتریان خود ارسال کنید و منتظر تایید مشتری باشید. یادداشت‌ها و یادآورها رو برای سازماندهی کارهای بعدیتون اضافه کنید. دارای قابلیت تبدیل براورد و ارزیابی پس از تایید مشتری به فاکتور

پیشنهادات perfex
پیشنهادات perfex

پیشنهادات

ایجاد پیشنهادات خوب جهت افزایش فروش برای مدیران و مشتریان. دریافت اعلان پس از قبول کردن پیشنهاد یا لغو کردن و ارسال خودکار ایمیل تشکر به مشتری بعد از قبول کردن پیشنهاد.

مخارج perfex
مخارج perfex

مخارج

ساخت مخارج و مخارج تکراری به صورت خودکار بعد از دوره مشخص ، زمان دوره میتواند روزها ، هفته‌ها ، ماه‌ها یا سال‌ها باشد. دارای قابلیت تنظیم مخارج قابل پرداخت برای مشتری‌ها و یا پروژه‌های مشخص شده.

پرداختی perfex
پرداختی perfex

پرداختی‌ها

دریافت پرداخت‌ها از پی پال ، استریپ ، مولی ، اوتورایز ، ۲ چک اوت ، پی یو مانی و برین تری. درگاه‌های پرداخت اکثر کشورها در دسترس هست ( البته به جز درگاه‌های ایرانی که باید خودتون اضافه کنید )

مدیریت حرفه ای perfex
مدیریت حرفه ای perfex

مدیریت مدیران

مدیران و مشتریان بخش مهمی برای هر شرکتی هست. تمامی شرکت‌ها هر روز سعی میکنند. اغلب اتفاق میفته که مشتریان بالغوه با شما تماس میگیرند و درباره خدمات خاصی که شرکت شما ارائه میدهید سوالی میپرسند و گاهی اوقات شما آن را فراموش میکنید. با اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex شما هرگز مشتریان بالغوه خود را فراموش نمیکنید و میتوانید تمام آن‌ها را در یک مکان مدیریت کنید.

مدیریت فیلد ها perfex
مدیریت فیلد ها perfex

مدیریت فیلد ها

به تعداد نامحدود فرم های متعدد بسازید و آن‌ها را در صفحه اصلی و صفحات دیگر سایت خود به کار ببرید. این ویژگی به شما اجازه میده تا با استفاده از فرم perfex CRM وارد سایت شوید. برای جمع آوری اطلاعات مشتریان شما میتوانید فرم‌های حرفه‌ای بسازید و از آن‌ها استفاده کنید.

سیستم پشتیبانی perfex
سیستم پشتیبانی perfex

سیستم پشتیبانی

سیستم پشتیبانی عالی که به شما در راه رفع مشکلات با قابلیت باز کردن تیکت‌های پشتیبانی در ایمیل ، قرار دادن لینک دانستی‌های پایه ، اضافه کردن پاسخ‌های از پیش تعریف شده کمک میکنه .

تقویم perfex
تقویم perfex

تقویم

مشاهده تمام اتفاق‌های در شرکت اعم از سر رسید فاکتورهای پرداخت ، تاریخ انقضای قردادها ، انقضای صورت حساب ، تاریخ اتمام وظایف و یادآور‌ها. شما هرگز چیزی را با کمک تقویم از دست نمیدهید.

فیلدهای دلخواه perfex
فیلدهای دلخواه perfex

فیلد های دلخواه

فیلدهای اضافی میتواند اطلاعات اضافی برای مشتری‌ها ، مدیران ، بلیط ها ، فاکتورها ، صورت حساب‌ها ، شرکت و … ذخیره کند.

وظایف perfex
وظایف perfex

وظایف

اختصاص وظایف برای چند کارکن ، دنبال کننده ، فایل‌های پیوست. اجازه بدید کارکنان درباره وظایف نظر بدهند و فایل بارگذاری کنند. وظایف میتونه با تمام ویژگی‌های مهم مرتبط باشد.

دانستنی های کلی perfex
دانستنی های کلی perfex

دانستنی های کلی

دانستی و سوالات و مطالب قسمت دانستنی‌های کلی را از ویرایشگر متن وارد کنید.همچنین کاربران میتوانند از قسمت سوال *این مقاله مفید بود؟* درصد رضایت خود را از مطلب بگویند.

قرارداد ها perfex
قرارداد ها perfex

قرارداد ها

شما میتوانید بر مبنای مشتریان خود قراردادهای جدیدی اضافه کنید. اضافه کردن قرارداد خیلی سادست ، شما میتوانید پایان و شروع قرارداد رو تعیین کنید و یک مکان برای مشاهده تمامی قراردادهاتون مشخص کنید. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex این است که شما دیگر نیازی به جست و جو بین قراردادها ندارید و خود perfex فایل پی دی اف قرارداد را ایجاد میکند و برای یادآوری پرداخت به مشتری ارسال میکند.

گزارشات perfex
گزارشات perfex

گزارشات

گزارشات را ایجاد کنید و نگاه کلی به روند کلی سایت داشته باشید. پیگیری درآمد ها در مقابل مخارج و …. و همچنین وارد کردن گزارش دانستنی‌های کلی.
گزارشات به چند دسته تقسیم میشوند
گزارشات
گزارش مخارج
گزارش توسط مشتریان
جمع کننده گزارش بر اساس تاریخ
گفت و گو های مدیران
و…

پیگیری اهداف perfex
پیگیری اهداف perfex

پیگیری اهداف

راه اندازی اهداف و پیگیری دست آوردها ، با استفاده از ویژگی پیگیری اهداف میتوانید اهداف فروش را یادآور شوید.

لیست شخصی perfex
لیست شخصی perfex

لیست شخصی

هر کارکن در سایت میتواند پروفایل شخصی خودش رو داشته باشه که به اون اجازه میده تا کارهای خودش رو سازماندهی کنه.

ناحیه کاربری perfex
ناحیه کاربری perfex

ناحیه کاربران

به راحتی مشتریان و مخاطبین خودتون رو مدیریت کنید ، مخاطبین متعددی را برای مشتریان خود مشخص کنید و مجوزهای لازم را به درستی تنظیم کنید. ناحیه کاربران و مشتریان کاملا از ناحیه مدیریت جداست ، مشتریان شما ناحیه کاربری خود را دارند که اطلاعاتی که شرکت شما در اختیار آنها قرار داده را مشاهده میکنند.

پیشنهادات خوب perfex
پیشنهادات خوب perfex

پیشنهادات خوب ایجاد کنید

برای مشتریان و مدیران خود پیشنهادهای خوبی ارائه کنید و باعص افزایش در فروش خود شوید! شما در زمان قبول یا لغو کردن پیشنهاد توسط مشتری اعلانی دریافت میکنید و اگر مشتری شما پیشنهاد را قبول کند ایمیل تشکری از طرف شما براش ارسال میشود.

تخفیف perfex
تخفیف perfex

به مشتریان خود تخفیف بدهید

دارای قابلیت ساخت کوپن تخفیف که پس از استفاده از کوپن به صورت خودکار تخفیف در فاکور مشتری هم اعمال میشود.

تنظیم گزینه ای منو perfex
تنظیم گزینه ای منو perfex

گزینه‌های منو را تنظیم کنید

به راحتی و تنها با کشیدن و رها کردن گزینه‌های داخل منو خود را تنظیم کنید ، و حتی میتوانید ویژگی‌های غیر ضروری را به راحتی حذف کنید

کپی وظایف perfex
کپی وظایف perfex

به راحتی وظایف را کپی کنید

وظایف را همراه تمام داده‌های اختصاصی ، دنبال کنندگان ، لیست گزینه‌ها و فایل‌های پیوست شده در لحظه جا به جا کنید.

رنگبندی استایل perfex
رنگبندی استایل perfex

رنگبندی استایل قالب را تغییر دهید

با وجود پنل حرفه‌ای تغییر رنگ به راحتی میتوانید رنگ بندی سایت را با رنگ اختصاصی برند خود تغییر دهید که این تنظیمات در فایل اختصاصی تغییرات شما به صورت خودکار ذخیره شده و شما ظراهری زیبا و دلخواه به سایت خود داده‌اید.

گزارش perfex
گزارش perfex

گزارش بر اساس زمان دلخواه

دید کلی به زمان شروع تمام وظایف داشته باشید. شما میتوانید از فیلترها برای مشاهده زمان شروع پروژه ها و ورود و خروج مدیران خود داشته باشید.

نقاط قوت پروژه perfex
نقاط قوت پروژه perfex

نقاط قوت پروژه

نقاط قوت و ضروری پروژه‌های خود را ایجاد کنید و وظایف خود را سازماندهی کنید تا برای کار بر روی پروژه‌های بعدی نکات را مشاهده کنید.

و در اینجا دیگر ویژگی‌ها را به صورت سطحی بررسی میکنیم

فاکتور های تکراری

فاکتورهای تکراری به صورت خودکار بدون زدن حتی یک کلیک بر اساس زمان تنظیم شده دوباره صادر میشوند. زمانبندی فاکتورها میتوانید بر اساس روز‌ها ، هفته‌ها ، ماه‌ها و سال‌ها باشد.

هزینه های تکراری

هزینه‌های تکراری به صورت خودکار بدون زدن حتی یک کلیک بر اساس زمان تنظیم شده دوباره صادر میشوند. زمانبندی هزینه‌ها میتوانید بر اساس روز‌ها ، هفته‌ها ، ماه‌ها و سال‌ها باشد.

بلیط ها

بهترین پشتیبانی با سیستم نوبت دهی با پاسخ خودکار ، یادداشت بلیط کارکنان خصوصی ، فایل‌های پیوست ، پاسخ بلیط از پیش تعریف شده ، ارائه لینک دانستنی های کلی ، الویت بلیط و وضعیت بلیط.

و هزاران امکانات و ویژگی‌های مختلف که این اسکریپت را به بهترین اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری تبدیل کرده است.

در ضمن این اسکریپت راستچین هست اما فارسی نشده و شما با داشتن دانش Php میتوانید اسکریپت را فارسی و استفاده کنید ، طراحی اسکریپت استاندارد و واکنشگرا بوده و از آخرین متدهای روز برای طراحی اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex استفاده شده

برای مشاهده دمو قسمت‌های مدیر ، کارکنان و مشتریان از اطلاعات زیر استفاده کنید

مدیر

ایمیل : admin@test.com
رمز عبور: ۱۲۳۱۲۳

ورود به دمو

کارکنان

ایمیل: staff1@test.com
رمز عبور: ۱۲۳۱۲۳

ورود به دمو

مشتری

ایمیل: client@test.com
رمز عبور: ۱۲۳۱۲۳

ورود به دمو

برای مشاهده دموی تصویری این اسکریپت روی تصاویر زیر کلیک کنید

برای دانلود اسکریپت ارتباط با مشتری perfex از سرورهای کدنویس از لینک زیر استفاده کنید

دانلود اسکریپت Perfex

امیدوارم که از مطلب کامل درباره اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری perfex لذت برده باشید و پس از مشاهده مطلب از این اسکریپت استفاده کنید و از این به بعد کار خود را حرفه‌ای دنبال کنید.

بروزرسانی‌های این اسکریپت در همین مطلب قرار میگیره و به محض اینکه بروزرسانی این اسکریپت به دست من برسه در اینجا قرار خواهم داد.

یا علی♥

حسین

حسین هستم مدیر و مؤسس سایت کدنویس ، دانشجوی رشته نرم افزار ، مسلط به Html،Css،Jquery،Php،Bootstrap،Wordpress و ...
امیدوارم بتونم کمکی به وبمستران بی‌شمار و عزیز ایرانی بکنم ♥

۴ نظرات

 • سلام و خسته نباشید
  بنده یه اسکریپت CRM میخوام که پنل همکاران داشته باشه و بطور مثال اگر یکی از مشتریان از سمت یک همکار ثبت نام کرد بتونم ببینم و حالا یا به صورت اتوماتیک یا دستی به همکار کمیسیون بدم
  آیا با این اسکریپت همچین کاری امکان پذیر هست یا اگر اسکریپتی نزدیک به توضیحات دیدین راهنمایی میکنید لطفا
  با تشکر

ما را دنبال کنید

لطفا کدنویس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مطالب ویژه برخوردار بشید!!!

لطفا ما را در گوگل محبوب کنید ♥