به کانال تلگرام ما بپیوندید
@Codenvis

کدنویس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس
انقلاب دیجیتال مارکتینگ

انقلاب دیجیتال مارکتینگ ! چه خواهد شد؟

در انقلاب دیجیتال مارکتینگ چه میشود

با سلام اینبار با مطلبی درباره انقلاب دیجیتال مارکتینگ در خدمت شما هستیم و میخواهیم در وبسایت کدنویس به توضیحی در این باره بپردازیم

از وقتی که استراتژی‌های بازاریابی از رسانه‌های قدیمی مانند روزنامه، بیلبورد و تلویزیون به سمت دیجیتال مارکتینگ متمایل شده‌اند زمان زیادی نمی‌گذرد ولی در همین چند سال کم اتفاقات زیادی در بازاریابی آنلاین افتاده است بصورتی که در همین اواخر روند بازاریابی به سمت شبکه‌های اجتماعی حرکت زیادی داشته‌اند.

اما این تغییرات در بازاریابی آنلاین بسیار زیاد است، بطوری که در سال گذشته ایمیل مارکتینگ بیشترین اثربخشی را در تبدیل سرنخ‌ها (LEAD) به فروش داشته است.

دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

بنابراین انقلاب دیجیتال مارکتینگ در سال آینده میلادی به این سمت خواهد رفت:

حکمرانی موبایل‌های هوشمند بر بازاریابی

همانطور که می‌دانید نفوذ کامپیوترها نزدیک به ۵۰% افت داشتند و از آنطرف ضریب نفوذ گوشی ۶ برابر شده است. لذا گوشی‌ها یکی از پرقدرت‌ترین مکان برای بازاریابی محسوب می‌شوند طوری که احتملاً سهم تبلیغات در انقلاب دیجیتال مارکتینگ آن به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار برسد.

تبلیغات برپایه لوکیشن بهترین گزینه کسب و کارهای کوچک

برای مثال یک رستوران محلی یا لباسفروشی به راحتی وارد حوزه بازاریابی و تبلیغات جامع می‌شوند بطوریکه با تبلیغات برپایه مکان در محدوده سرویس‌دهی و مخاطبین خود اقدام به بازاریابی و تبلیغات می‌کنند.

ویدئو همچنان در صدر قدرتمندترین رسانه

اگر یک عکس هزار جمله در خود دارد، یک ویدئو میلیون‌ها جمله را انتقال می‌دهد. تا ۳ سال آینده بیش از ۸۰ درصد ترافیک آنلاین را ویدئوها به خود اختصاص خواهند داد.
ویدئو علاوه بر اینکه بیش از ۳۵ درصد درگیری برای مخاطب ایجاد می‌کند از طرفی پتانسیل پخش شدن و بیشتر دیده شدن دارد.

تولید محتوای اختصاصی

مخاطبین شما از طبقه بندی مختلف سنی، مکان‌های مختلف جغرافیایی و حتی با زبان و گویش متفاوت و تفاوت‌های دیگر هستند. لذا اقدام به ساخت محتوای اختصاصی برای هر گروه از مخاطبین خود نمایید تا کمکی در انقلاب دیجیتال مارکتینگ شما کند که مسلما خیلی هم کمک میکند. طبق آمار نزدیک به ۸۰ درصد افرادی که مورد خطالب اینگونه محتوا قرار می‌گیرند به برند اعتماد بیشتری پیدا می‌کند.

امیدوارم از مقاله در انقلاب دیجیتال مارکتینگ چه اتفاقی خواهد افتاد راضی باشید و مطالب قبلی و بعدی ما رو هم مشاهده کنید ، لطفا اگر از ما راضی هستید مطالب ما را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کنید و یا در کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما عضو شوید
یا علی♥

نظر بدهید

ما را دنبال کنید

لطفا کدنویس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مطالب ویژه برخوردار بشید!!!

لطفا ما را در گوگل محبوب کنید ♥